MASZ PYTANIA ?  NAPISZ DO NAS
Pon - Sob: 8:00 - 18:00
Niedziela - Zamknięte

Kredyty hipoteczne

Kredyty hipoteczne

Kredyt Hipoteczny

Marzysz o własnych czterech ścianach ? Zrealizuj swoje plany mieszkaniowe już dziś. Dzięki wsparciu naszych profesjonalnych specjalistów przebrniesz przez cały proces kredytowy bez najmniejszych problemów. Pomżemy i doradzimy od samego początku poprzez kompletowanie dokumentów aż po podpisanie umowy kredytowej.

Pamiętaj jeszcze tylko do końca marca 2022 wyjątkowa oferte na kredyty hipoteczne !


  • Darmowa wycena nieruchomości
  • Brak opłaty doradczej

Planujesz zakup domu, mieszkania w 2022 roku ?

Co musisz wiedzieć chcąc wziąć kredyt hipoteczny w 2022 roku ?

Po pierwsze musisz być przygotowany na to, że bank będzie sprawdzał bardzo dużo informacji na Twój temat. Dlatego ważne jest to żebyś już dziś był na to przygotowany.

- Najważniejsza jest umowa o pracę na czas nieokreślony.
- Oczywiście dużą rolę gra też Twoje wynagrodzenie.
- Dla banku musisz być również osobą wiarygodną.

Nie wiesz czy Twoje zarobki są odpowiednie i czy jesteś dla banku wiarygodny ? Nic straconego, skontaktuj się z nami a my bezpłatnie sprawdzimy Twoją bankową ocenę i zdolność kredytową.


Pamiętaj również, kredyt hipoteczny jest skomplikowanym kredytem i należy mieć na uwadze to, że niekiedy trzeba się przygotować. Dlatego też jeśli Twoja bankowa ocena w chwili obecnej nie pozwala na wzięcie kredytu to nie ma się co załamywać. Jesteśmy tu po to żeby Ci pomóc i przeprowadzić Cię przez cały proces w tym przygotowanie do wzięcia kredytu hipotecznego.

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem kredytu hipotecznego zapraszamy do kontaktu.

Miasta i ich okolice w któych działamy to: Zamość, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, Biłgoraj, Krasnystaw.

Zadzwoń i umów się na spotkanie, nasz mobilny doradca przyjedzie to Ciebie w ustalonym i najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie, a jeśli wolisz możesz spotkać się z nami w naszym biurze po wcześniejszym umówieniu terminu.

Zapraszamy doradcy kredytowi TD Kredyty.
logo_kredyty_stopka.jpg
Kredyty Zamość
Doświadczenie i umiejętności.
© Copyright 2024 TD Kredyty - kredyty Zamość. Kredyty hipoteczne, firmowe, gotówkowe, dla rolników, szybkie chwilówki. Wszystkie usługi kredytowe w jednym miejscu. Zamość, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, Biłgoraj, Krasnystaw
Przygotowanie strony www TD Project